Jaki sklep z wyposażeniem łazienek

Podziel się z innym opinią o firmie, z którą ostatnio współpracowałeś. Powiedz, dlaczego warto skorzystać z danej usługi.
Awatar użytkownika
Walenty-98
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2022, 14:05

Jaki sklep z wyposażeniem łazienek

Post autor: Walenty-98 »

Czy możecie polecić mi jakieś firmy, sklepy, które mają w swojej ofercie przede wszystkim płytki łazienkowe, ale zależy mi też na ogólnym wyposażeniu łazienki. Znalazłam sobie nawet bardzo ładne płytki, lino porcelanosa i fajnie, jakby w ofercie były właśnie one :) Bo nie ukrywam, że od razu zwróciły moją uwagę, a fajnie byłoby zamówić wszystko z jednego miejsca.
eliss

Re: Jaki sklep z wyposażeniem łazienek

Post autor: eliss »

A ja potrzebowałabym drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej i w sumie znalazłam ciekawą ofertę i jestem na stronie dom-lazienka.pl. Jestem ciekawa co możecie mi powiedzie o tej firmie? Czy warto byłoby tam dokonać zakupu?
niepotzebneee

Re: Jaki sklep z wyposażeniem łazienek

Post autor: niepotzebneee »

Sprawdzam sobie listę zakupową i jak na razie to mam sporo pomocy i produktów, które mogą pomóc. Jestem pewna, że u każdego jest taki czas i na pewno wiem, że w kwestii prezentów świątecznych odwiedzę hm janki . Zawsze znajdzie się ktoś, komu po prostu ciuszek mogę kupić, nie zgodzicie się ze mną ?
Natanek

Re: Jaki sklep z wyposażeniem łazienek

Post autor: Natanek »

Dopełnieniem każdej łazienki w stylu kolonialnym jest odpowiedni wybór luster. Duże, ozdobne lustra z bogato zdobionymi ramami nie tylko optycznie powiększają przestrzeń, ale też są ozdobą samą w sobie. Wspaniałe inspiracje dotyczące wyboru luster do łazienki kolonialnej znajdziesz na https://oltens.com/pl/blog/szczegoly/la ... na-wnetrze i zachęcam was do sprawdzania tego wpisu.
ODPOWIEDZ