Opinie Montaż Instalacji Fotowoltaicznych i Elektrycznych Piotr Kazieńko Stoszowice

Podziel się z innym opinią o firmie, z którą ostatnio współpracowałeś. Powiedz, dlaczego warto skorzystać z danej usługi.
Jakub

Opinie Montaż Instalacji Fotowoltaicznych i Elektrycznych Piotr Kazieńko Stoszowice

Post autor: Jakub »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
anielkaa

Re: Opinie Montaż Instalacji Fotowoltaicznych i Elektrycznych Piotr Kazieńko Stoszowice

Post autor: anielkaa »

No dobrze, a co mi powiecie na coś takiego jak nasłonecznienie w polsce w/m2 ? Czy to się dziś opłaca, żeby jednak zdecydować się na takie kwestie ? Jakoś nie mam pewności, jak to ma wyglądać, ale jednak kluczowe dla mnie będzie posunięcie się w czasie i rozwinięcie wielu kwestii. Stąd właśnie takie pytania mam na oku. To jest mocno dla mnie ważne. Co wy powiecie?
jakzapoamnieć

Re: Opinie Montaż Instalacji Fotowoltaicznych i Elektrycznych Piotr Kazieńko Stoszowice

Post autor: jakzapoamnieć »

Właśnie mąż coś o tym mówił, bo ja jestem zdania, że warto próbować oszczędzać. I dla mnie idealnym posunięciem będzie fotowoltaika, zwłaszcza że terma podgrzewacz wody ma być montowany. Co wy na to ? Jesteście tego pewni? Co wy na to?
ODPOWIEDZ