Opinie o Dr n. med. Ryszard Smoliński Lekarz Specjalista Seksuolog

Podziel się z innym opinią o firmie, z którą ostatnio współpracowałeś. Powiedz, dlaczego warto skorzystać z danej usługi.
Zwinisława

Opinie o Dr n. med. Ryszard Smoliński Lekarz Specjalista Seksuolog

Post autor: Zwinisława »

Proszę o opinię na temat tego pracodawcy.

tęczowa kraina raciechowice
seksualnadama

Re: Opinie o Dr n. med. Ryszard Smoliński Lekarz Specjalista Seksuolog

Post autor: seksualnadama »

Lubicie randkować? Bo ja niekoniecznie i w związku z tym po prostu ciągle się w tym gubię. Mam jednak nadzieję, że uda mi się to podejście zmienić. Mianowicie sprawdzam sobie teraz takie https://eronika.pl/ portale, bo jednak lubię czasem poszaleć, we dwójkę oczywiście.
królowaognia

Re: Opinie o Dr n. med. Ryszard Smoliński Lekarz Specjalista Seksuolog

Post autor: królowaognia »

U mnie największym dylematem jest to, że długa kolejka do lekarza zniechęca mnie do wizyty. Nie pytajcie, dlaczego tak jest, ale jednak tak jest. I w sumie mocno się nad tym waham, co mam zrobić, żeby to jednak leczyć, co mnie męczy. Ileż można czekać na odpowiednią wizytę?
Bożek

Re: Opinie o Dr n. med. Ryszard Smoliński Lekarz Specjalista Seksuolog

Post autor: Bożek »

Prywatna opieka medyczna zapewnia dostęp do indywidualnych programów opieki pooperacyjnej, które są kluczowe dla szybkiego i skutecznego procesu rekonwalescencji. Informacje dostępne na https://zdrowie.pzu.pl/ umożliwiają znalezienie usług, które wspierają pacjentów w okresie po zabiegach chirurgicznych, oferując profesjonalną opiekę i monitorowanie stanu zdrowia.
mikakinka

Re: Opinie o Dr n. med. Ryszard Smoliński Lekarz Specjalista Seksuolog

Post autor: mikakinka »

Naprawdę chciałabym pójść do zapisanego endokrynologia, ale faktem jest, że nie za bardzo mam taką możliwość, dlatego chętnie poznam Wasze zdanie na ten temat. Dodam, że sprawdzałam już czy można odwołać wizytę u lekarza i wiem, że owszem. Pytanie, czy wystarczy zadzwonić, czy jednak po prostu nie pójść? Jak to widzicie?
ODPOWIEDZ