Sklep odzieżowy

Dowiesz się tutaj, jak rozpocząć działalność, jak ją reklamować i w jaki sposób zarabiać, nie tracąc. O pierwszych krokach na drodze biznesu.
Awatar użytkownika
wirginia-82
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2021, 8:23

Sklep odzieżowy

Post autor: wirginia-82 »

No okej, może i nie jest to jakiś bardzo kreatywny pomysł na prowadzenie działalności, ja się z tym zgadzam, ale też trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że to jest taki biznes, który zawsze będzie potrzebny. No chyba, że ludzie nagle zaczną chodzić nago, ale póki co jakoś nie zauważyłam, że miałoby się na to zanosić ;) Zastanawiam się tylko nad tym, czy warto otwierać od razu sklep internetowy, czy stacjonarny sklep z ubraniami damskimi?
szymonmdt

Re: Sklep odzieżowy

Post autor: szymonmdt »

Powiem wam szczerze, że jeżeli chodzi o zaopatrzenie sklepu odzieżowego to polecam tę hurtownię odzieży. Będziecie Państwo bardzo zadowoleni zarówno z jakości towaru jak i z profesjonalizmu obsługi. Wyróżniają się mocno na tle narodowej konkurencji. Serdecznie polecam
Benigny66

Re: Sklep odzieżowy

Post autor: Benigny66 »

Apropos, a wiecie w jakiej odzieżówce kupię ubranie na motocykl. Chcę wybrać się na wycieczkę motocyklową i raczej muszę sie ubrać w coś porządnego, bo przy jeździe z taką prędkością bez odpowiedniej odzieży się nie obejdzie. Podrzućcie jakieś sklepy!
egoistinaa

Re: Sklep odzieżowy

Post autor: egoistinaa »

Jestem zakupoholiczką i nie boję się tego powiedzieć. Moim zdaniem najważniejsze to znać umiar. Najpierw płacę rachunki, potem myślę o rozwiązaniach, a następnie działam sukcesywnie z możliwościami. I jak na razie takie https://egoistin.pl/ sklepy mam na oku. To mi się bardzo podoba. Mam tu naprawdę szeroki wybór i to mi odpowiada.
ODPOWIEDZ