Izolacja w łazience

Pytania i odpowiedzi z różnych dziedzin. Problem z samochodem, sprzętem w domu lub czymkolwiek innym? Poszukaj rozwiązania w tym wątku.
Awatar użytkownika
miłogost78
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 3:42

Izolacja w łazience

Post autor: miłogost78 »

Cześć forumowicze. Czy wiecie jak wykonać hydroizolację brodzika w łazience? Jestem w trakcie budowy domu i staram się wybierać jak najlepsze rozwiązania i na nich nie oszczędzać, żeby później nie walczyć z usterkami, które swoją drogą mogą pochłonąć jeszcze więcej pieniędzy. Macie dla mnie jakieś wskazówki odnoście hydroizolacji właśnie? Chętnie się dowiem ;)
Awatar użytkownika
Boguchwal99
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2022, 2:39

Re: Izolacja w łazience

Post autor: Boguchwal99 »

Moim zdaniem po prostu trzeba kupić jak najlepsze materiały do hydroizolacji powierzchni. Ja polecam Ci producenta Water Block, bo korzystałem z ich materiałów już kilka razy i nigdy jeszcze się nie zawiodłem na jakości czy nawet na działaniu. No chyba że ktoś inny poleci Ci innych producentów, to możesz sobie porównać oferty i wybrać, która Ci pasuje ;)

spłuczka podtynkowa cersanit schemat
Zanka

Re: Izolacja w łazience

Post autor: Zanka »

Ocieplenie domu najlepiej wykonać styropianem, a w takim przypadku potrzebne też będą kołki do styropianu z trzpieniem metalowym. Wybierając kołki do styropianu z trzpieniem metalowym polecam Ci przyjrzeć się ofercie firmy Kemplast. Mogą oni pochwalić się całkiem szeroką ofertą dobrych jakościowo kołków do styropianu, ale kołki do styropianu z trzpieniem metalowym nie są jedynym produktem z ich oferty https://kemplast.pl/listwy-dystansowe-do-klinkieru/. Faktem natomiast jest, że ich produkty są wyjątkowo niedrogie :)
ODPOWIEDZ