Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
różyczka34444

Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: różyczka34444 »

Jak w temacie, znacie jakiegoś dobrego lekarza, bo potrzebny ginekolog od zaraz. Nie pochodzę z Warszawy więc chętnie zdam się na Wasze rekomendacje. Może być przez NFZ, może być prywatnie - obojętne. Grunt, że lekarz był sprawdzony i pewny
Z góry dziękuję za pomoc, bardzo mi pomożecie :)
małgorzata zajączek

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: małgorzata zajączek »

Ja od kilku lat korzystam tylko i wyłącznie z takiej kliniki o nazwie Gabinety Łucka. Jeśli mogę zasugerować lekarza to będzie to dr Bednarek. Bardzo delikatna, empatyczna, zawsze doradzi, a też wykona wszystkie badania. Świetna specjalistka w dziedzinie ginekologii - rekomenduję ją.

przewody vga
tłoczek

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: tłoczek »

Jeśli już szukasz w Warszawie, to ja akurat też mam sprawdzoną klinikę. Sprawdź sobie w internecie placówkę o nazwie Renort - Słuchając Ciała w Warszawie. Zakres usług obejmuje wszystko: szeroką diagnostykę i leczenie chorób kobiecych, dobór antykoncepcji, ginekologię dziecięcą, uroginekologię, doradztwo laktacyjne, leczenie endometriozy etc. Doskonała kadra i nowoczesny sprzęt - to się bardzo ceni.
Ewka_92

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: Ewka_92 »

Ja nieco z innej bajki, bo mam pewien problem i chciałabym zapytać Was o podejście Wasze i Waszych lekarzy. Chodzi o stosowaniu kubeczków menstruacyjnych. Słyszałam o nich różne opinie i nie wiem, co o tym myśleć. Tutaj sporo pisali o ich stosowaniu https://kosmetolog.sklep.pl/kubeczek-me ... men/b_dlsq. Zastanawiam się, czy jest to produkt warty polecenia i jak z kwestią higieny. Z tego co widzę kubeczki menstruacyjne, wykonane są z silikonu, więc teoretycznie powinny być bezpieczne. Widziałam w ofercie, że w ofercie są też różne rozmiary. Dla niewtajemniczonych kubeczki menstruacyjne to środek higieniczny - alternatywa dla tamponów. Dzięki specjalnej budowie ma być bezpieczniejszą i zdrowszą opcją niż tampony.

Znalazłam w internecie sporo zalet tych produktów, przede wszystkim są wielorazowego użytku, a przez to również ekologiczne. W teorii jeden kubeczek może być stosowany przez wiele lat. Pisze się o nich, że są bezpieczne dla zdrowia i bardzo komfortowe. Do tego zapobiegają przeciekaniu i krępującym sytuacjom. Z wad to chyba tylko konieczność sterylizacji, co poza domem nie zawsze jest możliwe. Natomiast wydaje mi się to ciekawe, przy następnej wizycie u swojego lekarza zapytam go o opinię. Wiadomo jednak, że warto poradzić się kilku, ale nie chcę chodzić po lekarzach z tym jednym pytaniem. Dlatego, jeżeli możecie, zapytajcie swoich lekarzy o opinie na temat kubeczków menstruacyjnych i dajcie znać na forum. Sądzę, że to ułatwi podjęcie decyzji zarówno mi, jak i wielu innym kobietom, które szukają różnych opinii obejmujących zarówno zalety, jak i wady tego typu produktów do higieny dla kobiet.
bednarska

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: bednarska »

a gdybyście szukały pomocy w związku z endometriozą to mogę polecić specjalistów ze szpitala medicover, mają tam odpowiednią diagnostykę i nowoczesne metody, można się u nich umówić na innowacyjny zabieg usuwania endometriozy w asyście robota da vinci
Zuch

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: Zuch »

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne często oferują unikalną wartość dodaną w postaci programów zdrowotnych i wellness, które promują zdrowy tryb życia i zapobiegają wielu chorobom. Platformy jak https://zdrowie.pzu.pl/ zachęcają do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania i zarządzania stresem, co ma pozytywny wpływ na ogólne samopoczucie.
Oskar

Re: Ginekolog - polecane namiary na kliniki w Warszawie

Post autor: Oskar »

W kontekście leczenia niepłodności, seminogram zapewnia cenną diagnostykę, umożliwiającą ocenę jakości nasienia. Badanie to jest niezbędne dla zrozumienia przyczyn problemów z płodnością i planowania odpowiedniej interwencji medycznej. Kluczowe informacje o procedurze i jej znaczeniu dla diagnozy niepłodności można znaleźć tutaj https://www.novum.com.pl/diagnostyka-ni ... -nasienia/ i badanie to jest zalecane wszystkim mężczyznom w procesie diagnozy niepłodności.
ODPOWIEDZ