Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Awatar użytkownika
łagoda

Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Post autor: łagoda »

Chcę kupić w prezencie mikołajkowym dla syna matę piankową, puzzle - możecie polecić jakąś konkretną. Wcześniej nieduża mata edukacyjna sprawdzała się u nas rewelacyjnie, więc myślę, że taka mata piankowa też będzie dobrą opcją do zabawy dla synka :) A czasu na kupienie prezentu nie zostało już zbyt wiele, dlatego liczę, że coś fajnego mi polecicie.
Łatka

Re: Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Post autor: Łatka »

Myślę, że jeżeli cenisz sobie zdrowie i komfort oraz chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, to kup mu poszewki jedwabne + ewentualnie jakąś grę planszową dostosowaną do jego wieku i rozwoju. Poszewka z jedwabiu morwowego sprawi, że Twoje dziecko będzie lepiej spać, dużo lepiej. Wiem, bo sprawdziłam to nie tylko na sobie, ale i reszcie swojej rodziny. Gra planszowa to natomiast świetny prezent, bo odciągniesz go od telewizora, smartfona czy komputera i sprawisz, że będzie cieszyć się z prezentu świątecznego jeszcze bardziej :)
ODPOWIEDZ