Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
Awatar użytkownika
łagoda
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2021, 11:54

Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Post autor: łagoda »

Chcę kupić w prezencie mikołajkowym dla syna matę piankową, puzzle - możecie polecić jakąś konkretną. Wcześniej nieduża mata edukacyjna sprawdzała się u nas rewelacyjnie, więc myślę, że taka mata piankowa też będzie dobrą opcją do zabawy dla synka :) A czasu na kupienie prezentu nie zostało już zbyt wiele, dlatego liczę, że coś fajnego mi polecicie.
Łatka

Re: Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Post autor: Łatka »

Myślę, że jeżeli cenisz sobie zdrowie i komfort oraz chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej, to kup mu poszewki jedwabne + ewentualnie jakąś grę planszową dostosowaną do jego wieku i rozwoju. Poszewka z jedwabiu morwowego sprawi, że Twoje dziecko będzie lepiej spać, dużo lepiej. Wiem, bo sprawdziłam to nie tylko na sobie, ale i reszcie swojej rodziny. Gra planszowa to natomiast świetny prezent, bo odciągniesz go od telewizora, smartfona czy komputera i sprawisz, że będzie cieszyć się z prezentu świątecznego jeszcze bardziej :)
dżoana

Re: Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Post autor: dżoana »

Oj z tymi prezentami, to nigdy nie wiadomo jak trafić. Ja to lubię kupować praktyczne rzeczy, dlatego często muszę się nagłówkować co faktycznie kupić… Aktualnie to doszłam do wniosku, że bratu zakupię chociażby takie produkty, jak brzytwa solingen i do tego kosmetyki. Myślę, że taki prezent będzie ok.
Ania

Re: Prezenty świąteczne i mikołajkowe

Post autor: Ania »

Oj prezenty to temat rzeka! U mnie w rodzinie dzieciaki kochają Lego, więc problem z głowy. Ale dorośli - to jest bardzo ciężkie. Ostatnio jednak wpadłam na pomysł kupna voucheru na masaż kobido lub masaż pleców. Dobrym miejscem na zakup takiego vouchera jest Hamak Spa. Poczytajcie o Kobido https://hamakspa.pl/masaz-kobido/
ODPOWIEDZ