Strona 1 z 1

Izolacja w łazience

: 30 mar 2022, 4:08
autor: miłogost78
Cześć forumowicze. Czy wiecie jak wykonać hydroizolację brodzika w łazience? Jestem w trakcie budowy domu i staram się wybierać jak najlepsze rozwiązania i na nich nie oszczędzać, żeby później nie walczyć z usterkami, które swoją drogą mogą pochłonąć jeszcze więcej pieniędzy. Macie dla mnie jakieś wskazówki odnoście hydroizolacji właśnie? Chętnie się dowiem ;)

Re: Izolacja w łazience

: 30 mar 2022, 8:33
autor: Boguchwal99
Moim zdaniem po prostu trzeba kupić jak najlepsze materiały do hydroizolacji powierzchni. Ja polecam Ci producenta Water Block, bo korzystałem z ich materiałów już kilka razy i nigdy jeszcze się nie zawiodłem na jakości czy nawet na działaniu. No chyba że ktoś inny poleci Ci innych producentów, to możesz sobie porównać oferty i wybrać, która Ci pasuje ;)

Re: Izolacja w łazience

: 06 kwie 2022, 18:17
autor: Zanka
Ocieplenie domu najlepiej wykonać styropianem, a w takim przypadku potrzebne też będą kołki do styropianu z trzpieniem metalowym. Wybierając kołki do styropianu z trzpieniem metalowym polecam Ci przyjrzeć się ofercie firmy Kemplast. Mogą oni pochwalić się całkiem szeroką ofertą dobrych jakościowo kołków do styropianu, ale kołki do styropianu z trzpieniem metalowym nie są jedynym produktem z ich oferty https://kemplast.pl/listwy-dystansowe-do-klinkieru/. Faktem natomiast jest, że ich produkty są wyjątkowo niedrogie :)