Hurtownia BHP

Opowiedz innym o swojej firmie, wzlotach i upadkach. Daj użytkownikom inspirację do własnego rozwoju i pracy.
Halina

Hurtownia BHP

Post autor: Halina »

Potrzebuję namiary na sprawdzoną hurtownie BHP - chcę zamówić większą ilość ubrań, konkretnie odzieży ochronnej dla pracowników. Zależy mi również na wzmocnionych butach i polecono mi sklep/hurtownię BHP https://bhpstar.pl znacie ich? Ceny zachęcają, żeby u nich zamówić.
jezu

Re: Hurtownia BHP

Post autor: jezu »

W kwesti BHP można powiedzieć, że sporo już się dowiedziałam, ale prawda jest taka, że nie wiem, jakie wyposażenie przeciwpożarowe kupić. To znaczy oglądałam już w sklepie przeciwpozarowy.com.pl na przykład koc gaśniczy i odpowiednie gaśnice, ale co jeszcze byście mi polecali? Co Waszym zdaniem bez dwóch zdań jest koniecznością każdej firmy? Dodam, że to mój pierwszy biznes, stąd to niezorientowanie. Na pewno jednak tego nie olewam, pamiętajcie o tym.
Marykaminskaa

Re: Hurtownia BHP

Post autor: Marykaminskaa »

Hej! Słyszeliście może o czymś takim jak [url://Esgall.com/start]obliczanie śladu węglowego[/url] ?? Jeżeli nie to wpadnijcie na stronkę Esgall i zapoznajcie się z tematem. Szczególnie jeżeli jesteście przyszłymi lub obecnymi przedsiębiorcami. :D
ODPOWIEDZ