dobra drukarka etykiet, czyli jaka?

Pytania i odpowiedzi z różnych dziedzin. Problem z samochodem, sprzętem w domu lub czymkolwiek innym? Poszukaj rozwiązania w tym wątku.
Awatar użytkownika
Bazyli1975
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2023, 11:52

dobra drukarka etykiet, czyli jaka?

Post autor: Bazyli1975 »

Cześć forumowicze! Szukam dobrej drukarki etykiet, która spełni moje wymagania. Przeglądałem wiele różnych produktów, ale nadal nie wiem, jaka drukarka będzie dla mnie najlepsza. Czy ktoś może mi pomóc? Przeczytałem o drukarce etykiet P-touch i wydaje się, że może być to dobre rozwiązanie. Czy ktoś ma doświadczenie z tym produktem? Chętnie usłyszę jakieś opinie. Dziękuję za wszelkie sugestie! ;)
kamilla432

Re: dobra drukarka etykiet, czyli jaka?

Post autor: kamilla432 »

Jeśli prowadzicie biznes online i jeśli wysyłacie różnego rodzaju przesyłki, to taka drukarka jest bardzo ważna i potrzebna. Myślę, że coś znajdziecie.

__
trening w ciąży Kraków
bebe932

Re: dobra drukarka etykiet, czyli jaka?

Post autor: bebe932 »

Taka drukarka na pewno musi mieć odpowiednią jakość, więc nie ukrywam, że trzeba postawić na sprzęt dobrej jakości, który nie będzie zawodził.

__
biblioteka na wymiar
majka893

Re: dobra drukarka etykiet, czyli jaka?

Post autor: majka893 »

Czy takie drukarki drukują również na normalnym papierze, czy tylko takim samoprzylepnym, jak zazwyczaj klei się wszystkie etykiety do wysyłek?

__
multiagencja ubezpieczeniowa
jui898

Re: dobra drukarka etykiet, czyli jaka?

Post autor: jui898 »

Czy taką drukarkę wykorzystuje się tylko do etykiet, czy można zdecydować się również na drukowanie innych rzeczy? Jak uważacie? Czy są to drukarki do etykiet przylepnych?

__
nowe osiedla w marbelli
ODPOWIEDZ