system przyłowawczy na magazynie

Pytania i odpowiedzi z różnych dziedzin. Problem z samochodem, sprzętem w domu lub czymkolwiek innym? Poszukaj rozwiązania w tym wątku.
Awatar użytkownika
miłowit
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2023, 12:37

system przyłowawczy na magazynie

Post autor: miłowit »

Siemka. Co wiedzie na temat korzystania z systemu przywoławczego na magazynie? Pracuję w firmie, która zajmuje się produkcją i sprzedażą części samochodowych. Nasz magazyn jest bardzo duży i zatrudniamy wielu pracowników, którzy muszą wykonywać swoje obowiązki w odpowiednim czasie. Problem polega na tym, że często tracimy czas na szukanie się nawzajem.
Dlatego szukam rozwiązania, które pozwoli nam zoptymalizować proces komunikacji. Myślałem o zainstalowaniu systemu przywoławczego bezprzewodowego, który pozwoliłby nam szybko i łatwo znaleźć wszystkich. Wiem, że istnieją różne systemy przywoławcze, ale chciałbym dowiedzieć się więcej o systemie przywoławczym bezprzewodowym, który może być odpowiedni dla naszej firmy.
Czy ktoś z Was mógłby mi pomóc i podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z systemem przywoławczym bezprzewodowym? Bardzo bym docenił jakąkolwiek pomoc.
Dziękuję!
sabi02

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: sabi02 »

Nie ukrywam, że taki system to bardzo wygodna propozycja, ale jestem też ciekawa, jakie są koszty takich właśnie systemów. Myślę, że sprawdzi się to w każdym magazynie.

__
Thule
mczay

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: mczay »

Praca magazynu musi odbywać się na najlepszych warunkach, aby przede wszystkim praca była dobrze, sprawnie i szybko wykonana. Ma to spore znaczenie.

__
broker energetyczny
kuciula

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: kuciula »

To odpowiednie rozwiązanie na każdy magazyn i myślę, że całkiem sporo osób skorzysta sobie z niego. Takie systemy na pewno dobiera się pod wielkość magazynu i ilość osób.\

__
broker energetyczny
vlad

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: vlad »

W magazynie każde ułatwienie pracy jest ważne, więc myślę, że całkiem sporo osób sobie z niego korzysta. Zerknijcie i coś dla swojej firmy dobierzcie.

__
Pieczątki
semi8892

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: semi8892 »

A podpowiecie mi, w jaki sposób to wszystko działa? Może macie jakieś konkretne rady, na jakie systemy się decydować? Myślę, że może znacznie ułatwić to całą pracę, więc można o tym pomyśleć.

__
nowoczesne komody do salonu
fufel1

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: fufel1 »

Jestem ciekawa, czy faktycznie takie systemy ułatwiają pracę. Liczę na to, że jak najbardziej na wielu magazynach coś takiego będzie mogło sie sprawdzić.

__
amano
Tomek

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: Tomek »

A ja jestem ciekawy, jak sprawdziłoby się inne rozwiązanie w firmach z magazynami. Z tego co wiem, to dużo osób się zwalnia, a co jakby oddelegować rekrutacje? Firma zewnętrzna na pewno znajdzie dobrego pracownika, który nie zwolni się po tygodniu. Np formanway.pl/rekrutacje-stale/ - co myslicie?
kami030

Re: system przyłowawczy na magazynie

Post autor: kami030 »

Myślę, że śmiało można szukać takich rozwiązań dla swojego magazynu, bo to wygoda dla pracowników.

__
www.rcut.pl/oferta/wiercenie-otworow-w-betonie-zbrojonym/
ODPOWIEDZ