nietrzymanie moczu

Rozmaite tematy, które nie pasują do innych kategorii. Zapytaj o wszystko, na co do tej pory nie znalazłeś odpowiedzi.
ameliee

nietrzymanie moczu

Post autor: ameliee »

niedawno urodziłam i zaczął się u mnie problem nietrzymania moczu, jakie polecacie wkładki? gdzie największy wybór takich produktów bo jakos nie mogę trafić na coś co by mi pasowało w 100%
elenora

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: elenora »

Zajrzyj do DOZ, oni mają spory wybór środków higienicznych, jest też taka promocja, że można wziąć darmowe próbki środków higienicznych i sprawdzić co na odpowiada.
ameliee

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: ameliee »

na pewno wybiorę się do doz, skoro piszesz że mają tak duży wybór produktów, kupię pewnie kilka różnych rzeczy żeby potestować bo bedzie mi najbardziej pasowało
Boni

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Boni »

Słuchajcie, a czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć na jakiej zasadzie można dostać w dozie te darmowe próbki wkładek z Teny? Bardzo mnie to zaciekawiło, bo nie ukrywam, że takie wkładki mogłyby mi się przydać.

trójnik orłowy
aszutka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: aszutka »

Takie darmowe próbki w DOZ może dostać każdy, wystarczy zapytać, super sprawa bo możesz sprawdzić rozmiar, chłonność przed zakupem pełnego opakowania, w DOZie mają też dobre ceny.
ODPOWIEDZ