Systemy parkingowe

Znajdź fachowca do remontu, prowadzenia ogrodu, montażu klimatyzacji i innych usług. Poznaj sprawdzone firmy i polecaj sprawdzonych wykonawców.
Awatar użytkownika
Wrocisław-75
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2023, 3:25

Systemy parkingowe

Post autor: Wrocisław-75 »

Czy ktoś z Was korzysta lub może miał okazję korzystać z takich urządzeń jak systemy parkingowe? Szukam jakiegoś rozwiązania na parking pod naszą firmą, dlatego, że nie mamy możliwości w inny sposób zapanować nad pojazdami, które tak naprawdę parkują tam bezpodstawnie. Nie mamy innego pomysłu, a słyszałem, że systemy parkingowe zdają egzamin w takich sytuacjach.
julia898

Re: Systemy parkingowe

Post autor: julia898 »

Uważam, że to jak najbardziej wygodna propozycja i każdy może coś takiego na swoim parkingu zamontować. Sprawdźcie koniecznie, co i jak.

__
wkładki do butów ortopedyczne
ali93

Re: Systemy parkingowe

Post autor: ali93 »

Spotkałam się już z wieloma systemami parkingowymi i przyznam, że faktycznie ważne jest to, aby działały bez żadnych zarzutów. Wtedy są pożyteczne.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
oli8988

Re: Systemy parkingowe

Post autor: oli8988 »

Takie systemy w wielu miejscach sprawnie działają i są przydatne, więc myślę, że warto o tym pomyśleć, jeśli zarządzamy konkretnym parkingiem.

__
producent żwiru
luci9392

Re: Systemy parkingowe

Post autor: luci9392 »

Coraz więcej takich systemów się pojawia i moim zdaniem jest to spore ułatwienie, jeśli systemy działają odpowiednio i przede wszystkim są dobrze zaprojektowane.

__
Dentysta Milicz
Monika 44

Re: Systemy parkingowe

Post autor: Monika 44 »

Cześć mieszkańcy Andrychowa! Czy wie ktoś coś na temat planowanych remontów placów zabaw w naszej okolicy https://foresta-placezabaw.pl/remonty-p ... andrychow/ ? Chcielibyśmy wiedzieć, czy możemy spodziewać się jakichś nowości dla naszych dzieci. Dziękuję za wszelkie informacje!
ODPOWIEDZ