Czas Wolny

3 akcesoria dla psów idealne na jesień

• Zakładki: 12


Połowa lata to idealny czas na zastanowienie się nad wyprawką jesienną dla psa. Poznaj 3 akcesoria dla psów, którym potrzebne jest dodatkowe ocieplanie. Skorzystają na nich rasy małe i bezsierstne, a także psy stare i chore. Zapraszamy!

Miękka poducha dla psa

Wykonana z przyjemnej w dotyku tkaniny i wypełniona miękkim tworzywem szara poducha dla psa to alternatywa wobec klasycznego posłania. Dzięki temu, że jest płaska i szeroka, pozwala psu przyjąć preferowaną przez niego pozycję. To idealne rozwiązanie dla pupili, które lubią spać w nietypowych pozycjach, a także dla psów chorych lub z kontuzjami, które nie mogą zwijać się w kulkę. Miękki materiał utrzymuje naturalne ciepło psa.

Śpiworek dla psa

Kolejna propozycja dla psów lubiących spać w nietypowy sposób to śpiworek, czyli koc zaprojektowany tak, by zwierzak mógł się w nim zakopać. Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla małych ras, np. chihuahua czy jamników. Jeśli posiadasz przedstawiciela rasy lubującej się w kopaniu dołków i norek, doceni jesienny śpiworek!

Sweterek dla psa

Ubranka dla psa nie są obowiązkowym elementem wyprawki dla pupila, niemniej kiedy w grę wchodzi pies stary, chory, mały lub pokryty krótką sierścią, sprawdzają się perfekcyjnie. Pozwalają zachować zdrową termikę ciała w trakcie jesiennych spacerów, zwłaszcza długich. W trakcie dni bezdeszczowych można wykorzystać sweterek, natomiast kiedy pada – cienką kurtkę przeciwdeszczową i przeciwwiatrową. A czy właśnie Twój pies potrzebuje ubranka na jesień? Obserwuj go podczas jesiennego spaceru – nastawienie i zachowanie zwierzaka będą odpowiedzią.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Bowlandbone.pl.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
37 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *