Wygląd

Jakie kolory warto mieć w palecie cieni do powiek?

• Zakładki: 17


Odpowiednio wykonany makijaż oka pomaga pogłębić spojrzenie, odsuwając tym samym uwagę od niedoskonałości, które pojawiają się na skórze. Wiele kobiet na co dzień decyduje się wyłącznie na delikatne podkreślenie oka, puszczając wodze fantazji dopiero podczas wieczornego wyjścia. W takim przypadku nie warto kupować ogromnej palety z kilkudziesięcioma różnymi cieniami, stawiając lepiej na coś mniejszego. Dlaczego wybór małej paletki to zdecydowanie najlepsza opcja?

Paleta cieni z kilkoma kolorami

Kobiety, które wykonują makijaż oka głównie na ważne wyjścia, najczęściej decydują się na zakup niewielkich paletek z kilkoma pasującymi do siebie kolorami cieni. Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż zakup bardzo dużej paletki z cieniami we wszystkich kolorach tęczy, które nigdy tak naprawdę nie zostaną użyte.

Jaką małą paletkę warto wybrać?

Bardzo ciekawym produktem, na który warto zwrócić uwagę, jest Dessi Paleta Cieni Party Edition będąca kompozycją starannie dobranych kolorów, które idealnie sprawdzają się zarówno w dziennym, jak i w wieczorowym makijażu. Prym w tej paletce wiodą przede wszystkim różne odcienie brązu, jednak możemy w niej również znaleźć cienie w kolorze fioletowym, które bardzo dobrze sprawdzają się w makijażu przeznaczonym na wieczorne wyjścia. Co równie istotne cienie zostały dobrane w taki sposób, aby idealnie łączyć się ze sobą, zapewniając spektakularny efekt. Dzięki temu z pewnością zostaną bardzo szybko wykorzystane!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Best Friends Forever Makeup.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
37 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *