Finanse i Inwestycje

Kupno domu od dewelopera – jakich udogodnień szukać i na co zwrócić uwagę?

• Zakładki: 18


Na wyprowadzkę z miasta decyduje się coraz więcej osób. Jedną z alternatyw dla mieszkania w aglomeracji miejskiej jest kupno domu od dewelopera. Przyjrzymy się udogodnieniom, jakie oferują deweloperzy. Na co jeszcze zwrócić uwagę, szukając wymarzonego nowego domu za miastem?

Dogodna lokalizacja domu za miastem

Dogodna lokalizacja domu za miastem powinna być jednym z kluczowych czynników, jakie bierzemy pod uwagę przy wyborze nieruchomości, którą planujemy kupić. O ile nie pracujemy zdalnie, codzienne dojazdy do pracy mogą być bardzo uciążliwe. Dlatego szukając domu poza granicami miasta, należy zwrócić uwagę na gotową już infrastrukturę oraz inwestycje drogowe będące już na ukończeniu. Nie mniej ważny jest transport zbiorowy, z którego skorzystamy w razie awarii samochodu czy skosztowania dużej lampki wina. Komunikacja zbiorowa jest jeszcze ważniejsza dla rodzin z dziećmi – nie chodzi wyłącznie o dojazdy do przedszkola i szkoły, ale również o możliwość odwiedzania naszych dzieci przez kolegów ze szkoły.

Nowoczesny dom za miastem – udogodnienia, których nie może zabraknąć

Kupując nieruchomość na nowym osiedlu, należy również zwrócić uwagę na takie rozwiązania, jak:

  • systemy antywłamaniowe – okna i drzwi antywłamaniowe z atestem, alarmy czy monitoring
  • energooszczędne rozwiązania – gazowe instalacje ogrzewania podłogowego, dodatkowe panele fotowoltaiczne, najwyższy standard ocieplania domów
  • media z sieci miejskich – z uwzględnieniem internetu światłowodowego
  • infrastruktura przyjazna mieszkańcom – place zabaw, miejsca parkingowe dla gości, miejsce na grilla i inne tereny rekreacyjne

Osiedle Seleny pod Warszawą jest idealną lokalizacją dla osób, które szukają domu za miastem, dobrze skomunikowanego ze stolicą. Dojazd na Mokotów, Wolę czy Ochotę będzie zajmować jego mieszkańcom mniej czasu niż przejazd z jednego końca miasta na drugi, a udogodnienia w każdym z segmentów oraz na całym osiedlu wpiszą się w potrzeby najbardziej wymagających inwestorów.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
62 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *