Technologie

Oprogramowanie dla firmy deweloperskiej – dlaczego warto korzystać z CRM VoxDeveloper?

• Zakładki: 21


Odpowiednio opracowane procesy oraz dobrane do nich narzędzia informatyczne są konieczne, by firma się rozwijała i przynosiła zyski na optymalnym poziomie. W firmie deweloperskiej takim narzędziem jest CRM – oprogramowanie, które pozwala sprawnie zarządzać relacjami z klientem. Im bardziej zaawansowany CRM, tym większe możliwości oferuje użytkownikom, ale może być jednocześnie mało intuicyjny w użyciu. CRM VoxDeveloper rozbudowany został o wiele funkcji nieruchomościowych, dzięki którym funkcjonalność programu jest znacznie większa niż funkcjonalność standardowych CRM-ów, utrzymał jednak łatwość obsługi i intuicyjność interfejsu. Dlaczego w firmie deweloperskiej warto zaimplementować CRM VoxDeveloper?

Czym wyróżnia się oprogramowanie dla firmy deweloperskiej od Voxcommerce?

Wdrażając system w firmie, warto sięgnąć po produkt dedykowany instytucjom działającym w wybranej branży. Zaimplementowane w takim programie rozwiązania i procesy dostosowane są do potrzeb konkretnego typu firm, które nie muszą dostosowywać się do uniwersalnych funkcji spotykanych w standardowych CRMach a niekoniecznie wpisujących się w model zarządzania relacjami z klientem w konkretnej branży. Oprogramowanie dla firmy deweloperskiej VoxDeveloper jest jednym z takich specjalistycznych systemów – stworzony został z myślą o deweloperach oraz biurach nieruchomości, które sprzedają mieszkania i domy z rynku pierwotnego.

VoxDeveloper to zaawansowane oprogramowanie dla deweloperów, które pozwala efektywnie zarządzać relacjami i komunikacją z klientem, ale także działaniami marketingowymi, procesami sprzedaży, księgowością czy zgłoszeniami serwisowymi. Dla klientów dostępna jest strefa klienta, w której dostępny jest podgląd do dokumentów dotyczących nieruchomości, do zgłoszeń, których można dokonywać również za pośrednictwem systemu.

Przewagę nad innymi programami oprogramowanie dla firmy deweloperskiej VoxDeveloper uzyskuje również dzięki aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z Andoidem oraz iOS. Z kolei użytkownicy na komputerach stacjonarnych nie muszą instalować programu – korzystają z niego z poziomu przeglądarki internetowej. W połączeniu z przyjaznym interfejsem, intuicyjną nawigacją oraz możliwością automatyzacji wielu procesów, CRM od Voxcommerce staje się narzędziem kompleksowym, który usprawnia prowadzenie biznesu, od marketingu i reklamy, przez skuteczną sprzedaż, na profesjonalną obsługę posprzedażową.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Voxcommerce.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
56 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *