Pasja i hobby

Sportowa moc w zdrowym silniku

• Zakładki: 20


Zdrowy silnik to nieokiełznana siła, wydajność i radość z jazdy. Każdy miłośnik sportowych aut doskonale wie, jaką frajdę z jazdy daje prawdziwie rajdowym temperament auta. Jednak silniki samochodów sportowych wymagają specjalnego traktowania. Aby w pełni wykorzystać ich potencjał, a przy tym zabezpieczyć na ekstremalne warunki należy stosować wyłącznie wysokiej jakości oleje dedykowane do silników sportowych o dużej mocy.

Technologia dla dłuższego życia silnika

Oleje najnowszej generacji pozwalają na uzyskiwanie zaskakująco wysokich osiągów. Jest to wynikiem wielu lat doświadczenia producentów oraz stale rozwijanej technologii produkcji olejów. Wysokiej klasy produkty takie, jak olej valvoline vr1 racing 5w50 to gwarancja zdrowego silnika. Jest to olej, który zapewnia doskonałe smarowanie podczas pracy silnika, nie zawiera cząstek stałych, które mogłyby spowodować zapychanie filtrów oraz wykazuje wysoką odporność na działanie ekstremalnych temperatur. Podczas intensywnej pracy chroni silnik i zapewnia jego wysoką wydajność, zaś podczas mrozów pozwala na sprawne uruchomienie auta. Valvoline jest olejem w pełni syntetycznym, który swoimi parametrami przewyższa założenia czołowych producentów silników. Jest to zatem olej stworzony z myślą o autach następnej generacji.

Wybierając olej, można śmiało pomyśleć o przyszłości. Dzięki najnowszym technologiom produkcji oleje silnikowe już wyprzedzają technologicznie swoją epokę, zapewniając bezpieczeństwo silnika i gwarantując bezpieczną przyjemność z jazdy.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą NajlepszeOleje.pl.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
44 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *