Czas Wolny

Zespół MIG z nowym przebojem – kiedy nowa piosenka? Odpowiadają eksperci Disco Polo Info!

• Zakładki: 276


Muzyka disco polo bije rekordy popularności, a największe gwiazdy disco nie przestają zaskakiwać nowymi przebojami. W czołówce najbardziej znanych zespołów muzyki tanecznej znajdziemy zespół MIG. Ich hity, takie jak „Wymarzona”, „Lalunia” i „Ona Jedyna” zna każdy fan disco polo. W lutym grupa podzieliła się zapowiedzią nowej piosenki, ale najważniejsze szczegóły wciąż są tajemnicą. Czy nowy utwór podbije serca słuchaczy? Zobacz, co o nowej produkcji mówią członkowie zespołu MIG.

Nowy hit zespołu MIG – wokalista zdradza szczegóły

O zapowiedzi nowej produkcji zespołu MIG informuje serwis newsowy Disco-polo.info. Czego fani mogą się spodziewać po nowej propozycji od rodzeństwa Gwiazdowskich? Wokalista zespołu, Marek Gwiazdowski, zdradza, że chce zaskoczyć fanów i stworzyć prawdziwą „muzyczną petardę”. W nowym przeboju muzycy eksperymentują z nowościami, ale zapewniają przy tym, że utwór zachowa uwielbiany przez fanów taneczny klimat disco polo. 

Kiedy premiera nowej piosenki zespołu MIG? W lutym artyści podzielili się na swoim Instagramie zdjęciami ze studia nagrań – nowego utworu będziemy więc mogli posłuchać zapewne w najbliższych miesiącach 2023 roku. Czy to będzie hit tej wiosny?

Zespół MIG – piosenki, które pokochali fani disco polo

Zespół MIG działa na polskiej scenie już od ponad 20 lat. Ma na koncie mnóstwo przebojów, takich jak „Wymarzona”, „Miód Malina” i „Ona Jedyna”. Pod koniec zeszłego roku fani pokochali ich najnowszą produkcję – utwór „Schodki Nad Wisłą” stworzony razem z DiscoBoys i zespołem Spontan.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
380 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *