Rodzina

Jakie garnki wybrać do kuchni w stylu klasycznym? Odpowiada Gerlach

• Zakładki: 24


Kuchnia w stylu klasycznym to jeden z najbardziej popularnych i eleganckich rodzajów aranżacji wnętrz. Jest urządzona z zachowaniem harmonii. Oferuje neutralną kolorystykę, a ponadto stawia na prostotę. Tak zaaranżowane wnętrze jest ponadczasowe. Jeśli chcesz, aby twoja piękna kuchnia była funkcjonalna, musisz dobrać odpowiednie naczynia. 

Wybierając garnki do kuchni w stylu klasycznym, trzeba upewnić się, że będzie to trwała inwestycja na lata. Sięgaj po naczynia odporne na uszkodzenia mechaniczne, które będą współpracować z typem posiadanej kuchenki. Pomieszczenie w stylu klasycznym nie wyklucza nowoczesnych rozwiązań jak np. płyta indukcyjna czy zmywarka. 

Jak wybrać odpowiednie garnki do kuchni w stylu klasycznym?

W kuchni w stylu klasycznym najlepiej sprawdzą się naczynia ze stali nierdzewnej, aluminium lub miedzi. Stal jest trwała, odporna na uszkodzenia i łatwa w czyszczeniu. Aluminium jest lekkie i ma wysoką przewodność cieplną, co znacząco skraca czas gotowania posiłków. Miedź jest bardzo trwała, doskonale przewodzi ciepła, a ponadto ma właściwości antybakteryjne. Wszystkie te materiały są odporne na korozję i zapewniają długotrwałe użytkowanie. Jeśli poszukując naczyń do swojej kuchni, masz ograniczone możliwości finansowe, musisz skreślić z listy miedź. Naczynia z tego materiału są po prostu drogie. Najtańszą opcje będzie aluminium, ale nie oferuje ono takiej trwałości jak stal 18/10 wzmocniona niklem. Idealnym wyborem będą garnki Gerlach Motive. Posiadają klasyczne wzornictwo, subtelne zaokrąglenia, nowoczesne uchwyty nadające naczyniom elegancki styl, a ponadto wykończenie na błysk. Są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu możesz dopasować je do swoich potrzeb. Ponadto garnki Gerlach Motive są łatwe w czyszczeniu.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
31 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *