Rodzina

Tort na 18. urodziny dla chłopaka – jaki wybrać?

• Zakładki: 281


Tort na 18. urodziny to często wyzwanie. Sprostanie oczekiwaniom nastolatka nie jest łatwe, ale z pomocą oferty tortów z Cukierni Cieślikowski kupisz idealny tort.

Tort urodzinowy – wielość smaków do wyboru

Jeśli ktoś z twoich bliskich lub ty obchodzisz niebawem urodziny, pamiętaj o torcie. W ofercie firmy Cukiernia Cieślikowski jest cała gama smaków, kształtów i wzorów do wyboru.

Najczęściej wybieranym i jednocześnie tradycyjnym kształtem jest tort okrągły. Równie dobrze może on być jednak kwadratowy lub prostokątny.

Smak uzależniony jest od preferencji klienta. Do wyboru są zarówno nuty owocowe, jak truskawka, malina czy jagoda, jak i np. smak orzechowy, kawowy, kajmakowy.

Tort na 18. urodziny

Szczególną okazją, kiedy kupujemy tort są 18. urodziny. Patrząc na zamówienia naszych klientów, dostosowanie stylu torta do preferencji nastolatka niekiedy każe wznosić się na wyżyny kreatywności. Jednocześnie takie torty wymagają od nas ogromnej precyzji. I tak właśnie podchodzimy do każdego zamówienia – indywidualnie i z maksymalną dbałością.

Torty na 18. urodziny często zdobione są masą marcepanową w różnych kolorach, a dodatkowo umieszczane są na niej napisy. W zależności od płci, na torcie znajdują się napisy personalizowane lub nawet figurki 3D lub wydruki z ulubionym motywem jubilata. Przykładowo torty na 18 dla chłopaków zdobione są motywami z filmów, gier komputerowych czy też bajek z dzieciństwa. Często są to też odniesienia do dorosłości, w którą właśnie wkracza nastolatek.

Torty urodzinowe od Cukierni Cieślikowski to nie tylko uczta dla podniebienia, ale także dla oka.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Cukiernia Cieślikowski.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
604 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *